Blog

/images/blog/JtF4Fww2K4_main_image.png

نویسنده 5 ماه پیش2نظرات77بازدید

سرویس پخش زنده اینترنتی

امروزه جریان های زنده یا همان پخش زنده های اینترنتی طرفداران زیادی پیدا کرده است. هم برای کسانی که تولید محتوا میکنند و هم بیننده ها.

/images/blog/4ifwWDj0ZA_main_image.png

نویسنده author15 ماه پیش0نظرات94بازدید

آموزش استریم کردن با نرم افزار OBS Studio

برنامه OBS یا همان (Open Broadcaster Software) است. این نرم افزار رایگان است و می‌توانید آن را از طریق سایت سازنده به صورت قانونی و بدون پرداخت پولی دریافت کنید. توجه داشته باشید برای آنکه بتوانید یک ویدیوی باکیفیت عالی ضبط کنید، نیاز به سیستم قوی دارید. باید تنظیمات ضبط را طبق قدرت سیستم خود درست کنید.

/images/blog/AHB6dRNYkZ_main_image.png

نویسنده author15 ماه پیش0نظرات80بازدید

آموزش استفاده از سرویس پخش زنده لایونگاه

در ابتدا نرم افزار استريمر Obs Studio را از اينجا دانلود و نصب كنيد سپس آدرس سرور و كليد استريم را در تنظيمات سرويس پخش زنده در برگه استريم كپي و در نرم افزار استريمر قرار دهيد .

/images/blog/14jHds1WoV_main_image.jpg

نویسنده 5 ماه پیش0نظرات119بازدید

نحوه ضبط صفحه در ویندوز ۱۰ با Game Bar و OBS

در این آموزش دو روش مختلف برای ضبط صفحه در ویندوز ۱۰ یا رایانه شخصی شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که شما نیاز به انجام وظیفه مذکور دارید. به عنوان مثال ، شما یک آموزش ایجاد کرده اید و باید تمام مراحل مرتبط با آن را ضبط کنید. یا بسیاری از گیمرها دوست دارند گیم پلی خود را به اشتراک بگذارند. در این سناریوها به راحتی می توانید صفحه نمایش خود را ضبط کرده و وظیفه گفته شده را انجام دهید.

/images/blog/FmIou6denp_main_image.jpg

نویسنده author14 ماه پیش0نظرات88بازدید

معرفی بیگ بلو باتن bigbluebutton

بیگ بلو باتن چیست؟

/images/blog/98ewYWDC3r_main_image.jpg

نویسنده 4 ماه پیش0نظرات191بازدید

چرا سرویس های استریم زنده فوتبال را با تاخیر پخش می کنند؟!

ماجرای این گزارش از یک اتفاق کاملا شخصی آغاز شد. البته ماجرا به قبل از همه گیر شدن ویروس کرونا و تعطیلی بازی های فوتبال بر می گردد.